Produkcja masowa

Dziś myślenie producentów jest zupełnie inne niż w poprzednich wiekach. Owszem jedni i drudzy tak samo chcą i muszą dbać o jakość wszystkiego, co produkują, bo inaczej klienci od nich odejdą i udadzą się do konkurencji. Zmieniło się jednak to, że kiedyś jakość, wytrzymałość inne pozytywne cechy produktów były wynikiem wręcz chałupniczej pracy pojedynczych jednostek. Jakość z pewnością była zadowalająca, jednak metody te nie pozwalałyby skutecznie konkurować na dzisiejszym rynku. Na którym poza jakością liczy się również ilość, a produkcja musi być prowadzona na ogromną, przemysłową skalę.
Oszczędności czasu i sposobów na przyspieszenie produkcji szuka się praktycznie we wszystkim. Aspektem, który można praktycznie zawsze poprawić, jest transport (chodzi mi tutaj szczególnie o ten, który odbywa się wewnątrz fabryki, czyli od stanowiska do stanowiska). Przenośniki to idealne rozwiązania, aby znacząco ułatwić i przyśpieszyć taki transport. Jedną z ich licznych zalet jest to, że nie zabierają dużo miejsca. Poza tym są bezpieczne dla pracowników i mają na tyle prostą budowę, że nie ulegają częstym awariom.

słowa kluczowe: Primacon przenośniki rolkowe, przenośniki Primacon, przenośniki rolkowe Primacon, przenośniki spiralne Primacon, yalung kang