Ostatnio zaniedbuję pisanie mojego bloga o projektowaniu wnętrz i robię to z bardzo prostego powodu: zaniedbuję również wszystko ine, z samą architekturą wnętrz włącznie. Dzieje się tak dlatego, że od paru dni grono naszej rodziny powiększyło się o jeszcze jednego przyszłego projektanta. Z pewnością będzie w przyszłości jednym z guru od aranżacji i wystroju wnętrz – ale póki co zna się jedynie na przetrawianiu matczynego pokarmu, co zresztą robi z szybkością dużo większą, niż byśmy sobie tego życzyli. Taka sytuacja nie sprzyja oczywiście ani projektowaniu, ani pracy, ani tym bardziej innym rozrywkom…
kubuś przyszły projektant wnętrz

Kubuś – przyszły projektant wnętrz

Mimo to życie toczy się dalej, a pieniądze zarabiać trzeba, zwłaszcza po pojawieniu się nowego pochłaniacza zysków. Dlatego informuję uprzejmie: ani nasze biuro, ani ten blog nieumarły, przeciwnie, planujemy wkrótce silny rozwój biura z zatrudnieniem nowych pracowników.

Tak nawiasem mówiąc: jesli wśród szanownych czytelników znajduje się osoba chętna do pracy w charakterze asystenta projektanta wnętrz, zapraszam do przesłania swojego CV i portfolio na mój mail. Wymagana znajomość Autocada, mile widziana dobra znajomość 3ds MAX.
https://anonserek.pl/gadzety