Nocleg w Pirenejach

Planując urlop, w pierwszej kolejności warto wybrać dla siebie miejsce noclegowe. Jeśli chodzi o Pireneje, możliwości jest naprawdę wiele – turyści mogą do woli korzystać z licznych pensjonatów, schronisk czy innych obozowisk.

Najkorzystniejszy wydaje się nocleg „na dziko”. W okolicach Pirenejów można w dowolnym miejscu rozbić swój namiot, o ile wybrane miejsce nie znajduje się na terenie prywatnym. Z opcji tej korzystają jednak przeważnie ludzie młodzi, którzy dodatkowo pragną zapewnić sobie emocjonującą przygodę. A co z pozostałymi turystami? Dla nich przygotowano wygodne schroniska. Wyposażone w toalety i prysznice pozwalają na umycie się po ciężkiej wyprawie i przygotowanie do kolejnego aktywnego dnia. Pireneje skupiają w sobie naprawdę wiele takich obiektów noclegowych, jednakże są one dosyć drogie. Cena za dobę wynosi zwykle kilkanaście euro za jedną osobę.

Wybór właściwego miejsca noclegowego to podstawa udanych wakacji. Warto o nim pomyśleć jak najwcześniej, by nie szukać wolnych pokoi na ostatnią chwilę.

frazy kluczowe: Pireneje kolejka wąskotorowa, Pireneje orientalne, Pireneje w maju, Pireneje wyprawa, Pireneje z lotu ptaka, wyprawa w Pireneje