Jaki dom wybudować?

Gdy już zdecydujemy się na budowę domu, czeka nas trudny wybór, w jakiej technologi go wykonamy. W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na wybudowanie naszego wymarzonego domu.
W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na dom murowany, drewniany, z bali, szkieletowy, a nawet z gliny. My przedstawimy Państwu, jak wygląda budowa domów drewnianych i szkieletowych oraz ich zalety i przewagę nad innymi technologiami.
Jedną z najważniejszych zalet domów szkieletowych jest szybkość jego budowy, łatwość przebudowy, oraz praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji wnętrza.
Czas, jaki potrzebujemy na postawienie naszego nowego domu, to tylko około trzech miesięcy, co w porównaniu z metodą tradycyjną jest sporą oszczędnością, gdyż ta trwa przeważnie co najmniej dwa lata.
Budynki szkieletowe są lekkiej konstrukcji, co pozwala nam na kolejne oszczędności, w postaci mniejszych fundamentów, to już kolejna rzecz, która pozwala nam na zastosowanie drewna wysokiej jakości, suszonego przemysłowo o wilgotności nie większej niż 18%, co jest bardzo ważne przy budowie domów drewnianych, jak i szkieletowych. Kolejną istotną cechą jest ich energooszczędność co w dzisiejszych czasach, jest ogromną zaletą, o której nie można zapomnieć. Teraz gdy już wiemy, jakie mamy zalety i jesteśmy zdecydowani na budowę, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wybór projektu i w niedługim czasie cieszeniem się naszym nowym domem. W razie pytań chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz służymy pomocą podczas wszystkich etapów budowy.