Wypożyczalnie samochodów według światowych standardów

Wybierasz się do innego kraju lub miasta i potrzebny Ci samochód tam na miejscu? Twój samochód uległ uszkodzeniu i potrzebujesz auta zastępczego. Nic prostszego. Wystarczy udać się do jednej z wielu wypożyczalni samochodów.
W każdym większym mieście istnieje po kilka tego typu firmy. Każda wypożyczalnia samochodów ma w swojej ofercie wyłącznie nowe, w pełni sprawne technicznie auta podlegające kontroli w autoryzowanych stacjach obsługi. Wybierać możemy pomiędzy kilkoma klasami aut. Przeważnie są to auta miejskie, komfortowe kombi, limuzyny, suvy, busy. Niektóre firmy oferują samochody specjalistyczne i chłodnie. Dodatkowym plusem jest możliwość zamówienia auta gdzie się tylko chce, wprost pod drzwi biura, na parking hotelowy, czy lotnisko. Większość wypożyczalni samochodów pracuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, nawet w okresie świąt. Daje to możliwość szybkiego i bezproblemowego skorzystania z ich usług, co w dzisiejszych czasach jest bardzo dużym udogodnieniem.

Ponadto firmy zobowiązują się nie udostępniać danych osobowych Klientów innym firmom oraz zachowują pełną dyskrecję w kontaktach prywatnych i biznesowych.